2017-02-01 15:57:26

sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl 0-2

Polonia Przemyśl wygrała 2-0 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w meczu sparingowym.

Spotkanie zostało rozegrane w miejscowości Lubycza Królewska na Lubelszczyźnie. Sparing był wyrównany, ale lepszą skutecznością wykazał się zespół z Podkarpacia.

Pierwszą z bramek dla Polonii Przemyśl zdobył w 48. minucie jeden z zawodników testowanych. Gola na 2-0 zdobył w końcówce Jakub Głuszko.

Gracze Tomasovii Tomaszów Lubelski to czołowa drużyna 4 ligi lubelskiej. Po rundzie jesiennej zajmują piątą pozycję w tabeli.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - POLONIA PRZEMYŚL 0-2 (0-0)

1-0 Zawodnik testowany (48)
2-0 Jakub Głuszko (90)