fot. archiwum
Piłkarze Głogovii Głogów Małopolski pewnie pokonali Iskrę Jawornik Polski w sparingu. Czwartoligowiec zwyciężył 10-1.
Aż pięć trafień dla Głogovii na swoim koncie zapisał Marcin Dudek. Po dwa gole strzelili Michał Worosz i Kamil Kawa, a jedna bramka padła łupem zawodnika testowanego.
Trener Krzysztof Korab przygladał się w tym spotkaniu trzem nowym zawodnikom. Jeden z nich jest bardzo blisko przejścia do drużyny z Głogowa Małopolskiego.
Honorowego gola dla Iskry Jawornik Polski strzelił Piotr Front, testowany piłkarz A-klasowego Pogórza Dubiecko, który od jakiegoś czasu trenuje z Iskrą.
Bramki: Piotr Front - Marcin Dudek 5, Michał Worosz 2, Kamil Kawa 2, Zawodnik testowany.
Czytaj także
2026-04-29 15:24
Izolator - Karpaty transmisja na żywo. Gdzie oglądać? (29.04.2026)
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.



























_1776713266.png)



























