2017-01-28 13:28:22

sparing: Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 2-0

Trzecioligowa drużyna Karpat Krosno rozegrała w dniu dzisiejszym drugi w swoim okresie przygotowawczym sparing. Jej rywalem był Izolator Boguchwała.

W pierwszym meczu kontrolnym tej zimy krośnianie pokonali aż 12-0 występującą w okręgówce Lechię Sędziszów Małopolski. W drugim sparigowym starciu także wygrali do zera, choć goli tym razem padło mniej.

Piewsza bramka dla Karpat Krosno padła około 20. minuty spotkania, a jej strzelcem był Dawid Cempa. Podwyższenie wyniku nastąpiło kilka mnut po przerwie. Autorem drugiego gola był Patryk Pelc.

W zespole Izolatora Boguchwała wystąpiło kilku zawodników przymierzanych do składu w tym jeden testowany obrońca oraz kilku juniorów. Zabrakło Łukasza Szczoczarza, Ołeskandra Tarasenki oraz Marcina Brogowskiego, którzy są chorzy.

Spotkanie zostało rozegrane na sztucznej murawie na Bursakach w Krośnie. Boisko było mocno zmrożone, co nie ułatwiało piłkarzom gry.