2017-01-25 20:09:13

sparing: Polonia Przemyśl - KS Wiązownica 3-1

Polonia Przemyśl w niebieskich strojach (fot. archiwum)
Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 3-1 z KS-em Wiązownica w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Gole dla Polonii Przemyśl strzelili Jakub Głuszko, Mateusz Skała i jeden z piłkarzy testowanych.

Bramkę dla KS-u Wiązownica zdobył natomiast wypożyczny z Resovii Adrian Mołdoch.

Dla obydwu drużyn był to pierwszy sparing po przerwie zimowej. Spotkanie zostało rozegrane na bocznym boisku Resovii.

POLONIA PRZEMYŚL - KS WIĄZOWNICA 3-1 (1-1)

1-0 Jakub Głuszko (2)
1-1 Adrian Mołdoch (32)
2-1 Mateusz Skała (85)
3-1 Zawodnik testowany (90)

KS Wiązownica: Michałowicz - Kubas (55. Telega), Gwóźdź, Sokolenko (46. Mazur), Bartnik - Fedor (46. Rop), Lorenc (46. Sobczak), Daniel (55. Skibiak), Soczek (46. Hołub), Pawlak - Mołdoch.

Dr Dree 2017-01-25 22:23:06

Lepsze jak lepsze..Widziałeś jak grała Polonia piłka to Wiązownica nie istniała. Ernest, szkoda tylko kasy

x 2017-01-25 23:32:45

Do dr dree- aleś ty pajac!

kibic 2017-01-26 07:49:09

Ludzie to tylko sparing, co wy się wynikiem podniecacie! Od 55 minuty w Wiązownicy było 6 zmian w tym 3 chłopaków z 2000 rocznika!

Klk 2017-01-26 09:03:14

Dokladnie liga wszystko pokaze.

Jaśku Pyrcz 2017-01-26 21:39:25

Najlepsze jest to ze kibicow nie bylo na meczu tylko pilkarze udaja kumatych obserwatorow zeby bylo na korzysc ich druzyny i sie podpisuja tu w komentarzach jako kibice. Procz druzyn, pilkarzy kontuzjowanych, Prezesa Wiazownicy i Starszego kibica Polonii zadnych innych kibicow nie bylo. No jeszcze partnerki pilkarzy ktore raczej sie tu nie wypowiadaja. Kultura gry Polonia przewyzszyla Wiazownice. Co nie zmienia faktu ze raczej pewne ze obydwie druzyny sie utrzymaja.