2017-01-03 11:32:04

Łukasz Sekulski trafi do GKS-u Katowice?

Łukasz Sekulski jest jednym z piłkarzy, który interesuje się GKS Katowice, wicelider 1 ligi.
Łukasz Sekulski, były zawodnik Stali Stalowa Wola, ostatni rok spędził w Koronie Kielce na wypożyczeniu. Jednym z klubów, które interesują się tym zawodnikiem jest pierwszoligowy GKS Katowice.
 
26-letni Łukasz Sekulski to doskonale znany na Podkarpaciu zawodnik. Spędził tu wprawdzie tylko jeden sezon - przez rok był zawodnikiem drugoliwej Stali Stalowa Wola (w sezonie 2014/2015).
 
W tym czasie jednak strzelił dla "Stalówki" aż 30 goli w 2 lidze i został królem strzelców. Interesowało się nim kilka ekstraklasowych klubów, ale ostatecznie trafił Jagielloni Białystok.
 
W barwach "Jagi" spędził pół roku (9 meczów, 1 gol), a przez ostatni rok był wypożyczone do innego klubu Ekstraklasy - Korony Kielce. W rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 Łukasz Sekulski rozegrał w barwach Korony 10 spotkań zdobywając 5 goli.
 
Teraz jednak okres jego wypożyczenia dobiegł końca. Piłkarz wróci do Białegostoku, bo wciąż jest zawodnikiem Jagiellonii (podpisał kontrakt do czerwca 2018 roku).
 
Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie grał wiosną. Możliwe, że Jagiellonia zdecyduje się na kolejne wypożyczenie. Mocno zainteresowany "Sekulem" jest m.in. GKS Katowice, wicelider I ligi.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem