2016-11-28 14:21:06

Kontrowersje wokół meczu Radomiak - Stal Stalowa Wola [ZDJĘCIA]

Rozcięta głowa Adriana Gębalskiego (fot. facebook.com / Stal Stalowa Wola)
Podczas ostatniego ligowego spotkania Stali Stalowa Wola w Radomiu doszło do kontrowersyjnego sytuacji w końcówce. "Stalówka" przegrała z Radomiakiem 0-1.

- Tak wygląda sędziowanie w Radomiu. 92 minuta i sędziowie udająm że nie widzą ewidentnego karnego. Gwiżdźą koniec, uciekają z boiska zostawiając leżącego zawodnika na boisku. Adriana Gębalskiego karetka odwozi do szpitala - czytamy na fanpage'u Stali Stalowa Wola.

Arbitrem feralnego pojedynku był pan Wojciech Myć z Lublina.

Co myślicie o tej sytuacji? Poniżej zobaczycie więcej zdjęć.

Tak wyglada sedziowanie w Radomiu. 92 minuta i sedziowie udaja że nie widzą ewidentnego karnego. Gwiżdźą koniec, ...