http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-23 14:01:37

Concordia zawiesiła Towarnickiego

Bramkarz Concordii Piotrków Trybunalski został karnie zawieszony przez swój klub na okres trzech miesięcy.
 
Powodem zawieszenia była nieusprawiedliwiona absencja Piotra Towarnickiego na zajęciach drużyny Concordii. Jak wiadomo zawodnik szukał w tym czasie nowego pracodawcy i trenował z innym zespołem II ligi Resovią Rzeszów.
 
Władze Concordii zaprosiły zawodnika na posiedzenie Zarządu, jednak ten odmówił przyjęcia zaproszenia oświadczając przy tym, iż nie zamierza składać żadnych wyjaśnien oraz nie będzie brał udziału w treningach drużyny gdyż menadżer reprezentujący jego interesy ma dla niego nowy klub.
 

Oświadczenie zarządu Concordii:
Zarząd Klubu Sportowego Concordia w Piotrkowie Trybunalskim na posiedzeniu w dn. 11 stycznia 2010 r. postanowił zawiesić na okres trzech miesięcy od dn. 11 stycznia 2010 r. zawodnika Piotra Towarnickiego za nieusprawiedliwioną nieobecność na zajęciach szkoleniowych od dn. 7 stycznia 2010 r. (...) Od w/w decyzji przysługuje zawodnikowi odwołanie do Wydziału Dyscypliny PZPN w Warszawie w terminie 14 dni za pośrednictwem Zarządu K.S. Concordia.

źródło: concordia.om.pl


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem