2011-03-20 10:53:21

IV liga: Lechia Sędziszów - Sokół Nisko 2-1

Od zwycięstwa zainaugurowali rundę rewanzową piłkarze Lechii Sędziszów, którzy pokonali na własnym boisku Sokoła Nisko 2-1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy objęli prowadzenie już w 34 minucie za sprawą Artura Lebiody.

Wynik nie zmieniał się aż do 65. minuty, kiedy to wyrównanie dla Lechii zdobył Konrad Ciepiela. Zwycięskiego gola na trzy minuty przed końcem strzelił Jakub Bizoń.

LECHIA SĘDZISZÓW – SOKÓŁ NISKO 2-1 (0-1)
Bramki: Ciepiela (65), Bizoń (87) - Lebioda (4)

Lechia: Mazurek - Branas, Godek, Przybek (46. Filipek), Rogóż - Pazdan, Magdoń, Kuter, Wszołek - Idzik (81. Bizoń), Ciepiela (81. Duduś).
Sokół: Wierzgacz - Wlizło, Piasecki, Drabik, Szpyra (70. Wójcik) - Dyba, Skiba, Lebioda (78. M. Nowak), A. Nowak - Szewc Paprocki (84. Frankiewicz).

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Ciepiela, Kuter, Rogóż - Piasecki, Wlizło