2016-10-31 15:18:16

Klasa O Jarosław. Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała Granicznych Krowica

Zawodnicy Pogoni-Sokół Lubaczów pokonali na własnym stadionie Granicznych Krowica w meczu 13. kolejki jarosławskiej okręgówki.

To był ważny mecz dla obu zespołów, które próbują uciec z dolnych rejonów tabeli. W pierwszej połowie bliżej zdobycia bramki byli przyjezdni. Świetnie spisywał się golkiper Pogoni - Konrad Łakomy.

Po przerwie mocniej przysinęli lubaczowianie. Pierwszą bramkę zdobył Marcin Gotkowski. Osiem minut przed końcem Artur Łakomy, dwie minuty po wejściu na boisku zdobył gola na 2-0.

1-0 Marcin Gotkowski (68)
2-0 Artur Łakomy (82)

Pogoń-Sokół Lubaczów: K. Łakomy - Cisek, Bryk, Czerski, Hojdak (80. A. Łakomy), Gotkowski, Łeski (46. Małecki), Roman, Ramian (63. Dawidowicz), Tworko (72. Gelmuda), Karakevych (75. Polucha).

Graniczni Krowica:  Czała - M. Chomyszyn, P. Furgała, P. Chomyszyn, G. Furgałam T. Furgała, Ivanyszyn (60. Pukas), Kamiński, Kowaliszyn, Nizierski, Terech.

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław).
Żółte kartki: Czerski - T. Furgała, Nizierski, M. Chomyszyn