2010-01-20 20:01:04

Piszczek odejdzie ze "Stalówki"

Piłkarz Stali Stalowa Wola Bartłomiej Piszczek w najbliższych dniach ma rozwiązać umowę z klubem. Obrońca zamierza wrócić do rodzinnego Krakowa.

28-letni piłkarz nie może już liczyć na wypłatę wynagrodzenia od sponsora Stali Tadeusza Kwiecińskiego, który wycofał się z opłacania Piszczka. Jak wiadomo sytuacja finansowa w Stali jest trudna, dlatego zawodnik zdecydował się na powrót do Krakowa. Tam zamierza podjąć pracę zawodową u swojego ojca, który prowadzi gospodarstwo ogrodnicze. Spróbuje poszukać sobie  również nowego klubu w Małopolsce.

- Być może będę grał na amatorskich zasadach w jednym z trzecio- lub czwartoligowych zespołów w Krakowie lub okolicach - zdradza Bartłomiej Piszczek. - Może zagram w Garbarni Kraków, może wrócę do Dalinu Myślenice - dodaje.

Zawodnik musi jednak najpierw rozwiązać umowę ze Stalą, która obowiązywać miała do czerwca 2010 roku. Wszystko wskazuje na to, że stalowowolski klub nie będzie robił z tym problemów.

źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem