2016-09-10 21:23:19

Piast Tuczempy wygrał z Polonią Przemyśl

Piast cieszył się w Przemyślu z trzeciego zwycięstwa w nowym sezonie (fot. Mieczysław Turczyn)
Zawodnicy Polonii Przemyśl przegrali czwarty mecz w nowym sezonie. Spadkowicz z Przemyśla uległ innemu spadkowiczowi - Piastowi Tuczempy.

Piast Tuczempy zaaplikował Polonii Przemyśl trzy gole, z czego najistotniejsze były dwa pierwsze trafienia, jeszcze przed przerwą.

W 19. minucie gola na 0-1 zdobył Karol Wota. 6. minut później wyrównał Mateusz Trawka. Mecz był otwarty. Potwierdziło to trafienie Kamila Kwaśnego, już w 26. minucie, czyli chwilę po golu Trawki. Obie drużyny dążyły do zdobycia kolejnych goli.

Po zmianie stron Polonia Przemyśl próbowała narzucić gościom swój styl gry i szukała okazji do wyrównania. W końcówce przemyślanie rzucili się do ataku, a z kontry trzeciego gola zdobył Piast Tuczempy. Bramkę na 1-3 zdobył Radosław Gil.

0-1 Karol Wota (19)
1-1 Mateusz Trawka (25)
1-2 Kamil Kwaśny (26)
1-3 Radosław Gil (90+1)

Polonia Przemyśl: Cisek - Kuźniar, Suchockij (46. Solarz), Załoga, Skubisz (76. B. Jaroch), Kalawski (68. Czajka), Skała, Kazek, Głuszko, Trawka, Sedlaczek.

Piast Tuczempy: Strawa - Stopyra, Bawoł, Jaroch, B. Noga, Kwaśny (85. Gil), Kloc (60. Nasiewicz), Wota, Czub (90. Tarnawski), Szyraj, R. Noga (88. Wiącek).

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów).
Żółte kartki: Kuźniar, Solarz, Czajka, Skała - Kloc, Nasiewicz, Tarnawski.
Czerwona kartka: Solarz (87, faul taktyczny).