2016-08-28 21:57:41

Cosmos Nowotaniec lepszy od Wiernej Małogoszcz. Świetna zmiana Marcina Misiaka [WIDEO]

Cosmos Nowotaniec wygrał po raz drugi na trzecioligowym froncie (fot. Krzysztof Lubomski / archiwum)
Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wygrali 2-0 w wyjazdowym meczu z Wierną Małogoszcz. Zobaczcie skrót wideo z tego spotkania.

Prowadzenie podkarpackiej drużynie dał w 34. minucie Paweł Sobota. Do przerwy Cosmos Nowotaniec wygrywał w Małogoszczu 1-0.

Druga bramka dla podopiecznych Ireneusza Zarzyka padła w 73. minucie, a jej autorem był Marcin Misiak, który na boisku pojawił się zaledwie minutę wcześniej.

Gracze Cosmosu Nowotaniec odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie, a pierwsze na wyjeździe.

0-1 Paweł Sobota (34)
0-2 Marcin Misiak (73)

Wierna Małogoszcz: Gugulski - Krzeszowski, Grunt, Bała, Michał Kołodziejczyk, Malinowski (68. Kraus), Czarnecki (63. Kowalski), Trybek (46. Krzyżyk), Marcin Kołodziejczyk, Rak (46. Hajduk), Smolarczyk.

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Sobota, Wójcik, Mikulec, Pidwirnyj, Pluskwik (84. Małysiak), Laskowski (72. Marcin Misiak), Maślejak (87. Michał Misiak), Sowiński, Dymowski, Jakubowski (80. Majka).

Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko).
Żółte kartki: Bała - Mikulec, Jakubowski, Laskowski.