2016-08-27 21:50:00

Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 2-2 z Kotwicą Kołobrzeg w wyjazdowym meczu 6. kolejki drugiej ligi.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora od pierwszych minut byli groźni. Doskonałą okazję na objęcie prowadzenia zmarnował Radosław Sylwestrzak, który po stałym fragmencie gry uderzył tuż obok słupka.

W 40. minucie to właśnie Sylwestrzak faulował w polu karnym Piotra Giela i sędzia wskazał na rzut karny. Do jedenastki podszedł Jakub Poznański i... spudłował.

Odpowiedź Siarki Tarnobrzeg była natychmiastowa. Podkarpacki zespół rzucił się do ataku i objął prowadzenie. Gola zdobył Michał Żebrowski, który będąc sam na sam oszukał bramkarza i trafił do pustej bramki. Do przerwy Siarka prowadziła w Kołobrzegu 1-1.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania niedługo po zmianie stron. Mierzonym strzałem z linii pola karnego popisa się Piotr Giel nie dając szans Karolowi Dybowskiemu.

W 54. minucie z gola znów cieszyli się "Siarkowcy". Dobrą piłkę przed polem karnym dostał niepilnowany Hubert Tomalski i mocnym uderzeniem z dystansu znów dał prowadzenie tarnobrzeskiej drużynie.

Gol na 2-2 padł w końcówce. Drugą tego dnia bramkę zdobył Piotr Giel, który trafił do siatki uderzeniem głową.

0-1 Michał Żebrakowski (42)
1-1 Piotr Giel (47)
1-2 Hubert Tomalski (54)
2-2 Piotr Giel (84)