2016-08-22 10:18:12

2 liga kobiet. Grodziszczanka przegrała w Tarnowie

Grodziszczanka zadebiutowała na poziomie 2 ligi. Kolejny mecze rozegra w sobotę 27 sierpnia ze Starówką Nowy Sącz (fot. facebook.com / LKS-Grodziszczanka Sekcja Kobiet)
Debiutujące na poziomie 2 ligi piłkarki Grodziszczanki Godzisko Dolne przegrały w Tarnowie z miejscową Tarnovią.

Podkarpacki beniaminek zapłacił frycowe głównie przez błędy w defensywie. O losach meczu zdecydowała pierwsza połowa. Już w 7. minucie Tarnovia Tarnów wygrywała 2-0. Grodziszczanka wzięła się do pracy po przerwie.

Podpieczne Tomasza Sołka ze stanu 0-4 doprowadziły do 3-4. Niestety, później kolejne gole zdobywał miejscowe.

W 2 lidze kobiet gra jeszcze jedna podkrpacka drużyna - DAP Dębica. Mecz 1. kolejki: Widok Lublin - DAP Dębica przełożono na 22 września.

1-0 Justyna Kapustka (2)
2-0 Justyna Kapustka (7)
3-0 Justyna Kapustka (30)
4-0 Agnieszka Derus (41)
4-1 Katarzyna Moszkowicz (51)
4-2 Katarzyna Moszkowicz (57)
4-3 Natalia Kiełb (62)
5-3 Aleksandra Zegarlicka (67)