2016-08-20 12:55:43

Sokół Sieniawa pewnie pokonał Głogovię Głogów Małopolski

Piłkarze Sokoła Sieniawa pewnie pokonali beniaminka, Głogovię Głogów Małopolski w meczu 3. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Tomasza Orłowskiego wygrali w starciu z drużyną z Głogowa Małopolskiego 5-1. Dwa gole dla gospodarzy padły jeszcze przed przerwą.

W 43. minucie prowadzenie graczom Sokoła Sieniawa dał Dawid Gnatek.

Zaledwie dwie minuty później wynik spotkania na 2-0 podwyższył Patryk Kapuściński, który początkowo miał opuścić Sieniawę w przerwie letniej, ale ostatecznie zdecydował się zostać w Sokole na kolejny sezon.

Autorem trzeciego trafienia dla Sokoła Sieniawa był Sebastian Padiasek w 51. minucie. Zaledwie minutę później jednego gola straty dla Głogovii Głogów Małopolski odrobił Norbert Opoń, ale kolejnych bramek gościom nie udało się strzelić.

Ponownie trafili za to gospodarze. I to dwukrotnie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Jarosław Milcz, a wynik spotkania na 5-1 dla Sokoła Sieniawa ustalił w doliczonym czasie gry Tomasz Wilusz.