2016-08-06 20:00:04

Sokół Sieniawa pokonał Igloopol Dębica

Spadkowicz z 3 ligi, Sokół Sieniawa, ograł na własnym boisku beniaminka z Dębicy. Dwie bramki zdobył Dawid Czyrny.

Dawid Czyrny to jeden z letnich nabytków Sokoła Sieniawa. Przyszedł do Sieniawy z Orła Przeworsk. Jego dwie bramki zdecydowały o losach tego spotkania. Po niespełna 40 minutach miejscowi prowadzili już 2-0.

Igloopol Dębica wziął się w garść i tuż przed przerwą zdobył kontaktową bramkę. Na listę strzelców wpisał się Przemysław Nalepka.

W drugiej połowie mimo wielu prób z obu stron wynik nie uległ zmianie. Sokół Sieniawa zdobył pierwsze punkty, a Igloopol będzie musiał poszukać pierwszej zdobyczy w drugiej kolejce.

1-0 Dawid Czyrny (15)
2-0 Dawid Czyrny (39)
2-1 Przemysław Nalepka (44)

Sokół Sieniawa: Pawlus – Kardyś, S. Padiasek, Syvyj, M. Padiasek, Czyrny, D. Jędryas, Halejcio (54. Bursztyka), Stefan (56. Lipniarski), Tołpa (73. Flis), M. Jędryas (84. Wilusz).

Igloopol Dębica: Psioda – K. Brzostowski (86. Lamparty), Chmiel, Szczepanik, Syguła, D. Rokita, T. Nalepka, K. Rokita, Stefanik, P. Nalepka, A. Brzostowski (20. Draguła, 84. Socha).

Sędziował: Kamil Dobosz (Brzozów). Żółte kartki: Bursztyka, Lipniarski – D. Rokita. Widzów: 400.