2016-07-29 20:45:26

sparing: Cosmos Nowotaniec - Ekoball Stal Sanok 3-3

Na zdjęciu z lewej Ireneusz Zarzyka, grający trener Cosmosu Nowotaniec (fot. Krzysztof Lubomski / archiwum)
Trzecioligowy Cosmos Nowotaniec zremisował z Ekoballem Stalą Sanok 3-3 w meczu sparingowym.

- To był bardzo pożyteczny sparing. Świetna lekcja przed startem okręgówki - podsumował MAteusz Kuzio, strzelec dwóch goli dla Ekoballu Stali Sanok. Na listę strzelców wpisał się również Igor Hydzik. Wszystkie gole dla sanoczan padły w drugiej połowie w przeciągu zaledwie 10 minut.

Jako pierwsi jednak gole strzelali gracze Cosmosu Nowotaniec, którzy prowadzili do przerwy 3-0. Podopieczni Ireneusza Zarzyki mieli przewagę i dłużej utrzymywali się przy piłce. Bramki stracili w drugiej połowie po błędach obrony.

W II połowie w bramce Ekoballu Stali Sanok ponownie stanął Piotr Krzanowski (ostatnio Polonia Przemyśl). Bardzo możliwe, że zawodnik ten zagra w barwach sanockiej drużyny w nadchodzącym sezonie.

COSMOS NOWOTANIEC - EKOBALL STAL SANOK 3-3 (3-0)

1-0 Marek Maślejak
2-0 Ireneusz Zarzyka
3-0 Piotr Małysiak
3-1 Igor Hydzik
3-2 Mateusz Kuzio
3-3 Mateusz Kuzio