2016-07-24 20:05:09

sparing: Jedność Niechobrz - Start Pruchnik 3-1

Czwartoligowy Start Pruchnik przegrał z Jednością Niechobrz w meczu sparingowym.

Do przerwy było 1-1. Gola dla Jedności Niechobrz efektowym uderzeniem w okienko z dwudziestu metrów zdobył Dominik Grzebyk. Bramkę dla Startu Pruchnik strzelił Jakub Wojtowicz.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisywali się już tylko gospodarze. Bramki dla Jedności Niechobrz strzelili Przemysław Bać i ponownie Dominik Grzebyk.

W barwach Startu Pruchnik nie pojawił się nikt nowy i nic nie zapowiada, by w przerwie letniej nastąpiły w tym klubie duże zmiany kadrowe.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - START PRUCHNIK 3-1 (1-1)

Bramki: Dominik Grzebyk 2, Przemysław Bać - Jakub Wojtowicz

Jedność Niechobrz: Szeliga - Lenik, Trznadel, Paweł Lib, Gorzelany, Kłeczek, Wrona, Kalandyk, D. Grzebyk, Kocurek, D. Rak oraz M. Grzebyk, Kot, Paweł Soroka, Piotr Soroka, Buda, Rachwalski, Bać