2016-07-24 16:55:25

sparing: 1. FK Svidnik - Izolator Boguchwała 1-1

Izolatora Boguchwała zremisował 1-1 ze słowackim 1. FK Svidnik w meczu sparingowym.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 8. minucie spotkania i Izolator Boguchwała musiał gonić wynik. Wyrównujący gol padł w samej końcówce pierwszej połowy po rzucie karnym skutecznie egzekwowanym przez Konrada Cuprysia.

Z powodu kontuzji w drużynie Izolatora Boguchwałą nie mogli wystąpić Lewandowski, Lekki, Żuczek i Bigus. Pojawiło się za to aż siedmiu graczy testowanych.

Drużyna 1. FK Svidnik na co dzień występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym na Słowacji. Spotkanie zostało rozegrane w Svidniku.

1. FK SVIDNIK - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-1 (1-1)

1-0 ? (8)
1-1 Konrad Cupryś (45-karny)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Brogowski, Bogacz, Szkolnik - Szczoczarz, Zieliński, Tarasenko, Cupryś, Domin (50. Wilk) - Róg oraz siedmiu zawodników testowanych.