2010-01-16 18:01:34

Partyzant Targowiska przegrał z Czarnymi Jasło w meczu sparingowym

Piłkarze IV-ligowego Partyzanta Targowiska przegrali w pierwszym tegorocznym meczu sparingowym z Czarnymi Jasło. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1.

Jedyną bramkę w meczu strzelił Dariusz Bernacki w 65. minucie silnym strzałem z 35 metrów. W zespole z Targowiska zagrali, m.in. piłkarze Igloopolu Dębica Radosław Macnar i Michał Wilczyński. Pojawili się także Rafał i Krystian Pydychowie oraz Marcin Borowczyk, czyli Ci, którzy już na pewno reprezentować będą barwy Partyzanta w rundzie wiosennej.

Partyzant Targowiska - Czarni Jasło 0-1 (0-0)
0-1 Bernacki (65)

Partyzant: I połowa: Wilczyński - Płonka, Pydych K, Konrad, Pydych R - Macnar, Gołda, Zych, Ginalski P - Borowczyk, Zima
II połowa: Wilczyński - Sokół, Makoś, Konrad, Pydych R - Kwiatek Łukasz, Jurczak M, Zych, Wierdak - Kubal, Kwiatek Marek

Czarni: Cyran - Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Halz, Dziobek, Warzocha, Munia, Szalony, Majewski
Ponadto zagrali: Setlak, K. Kukowski, Gogosz, Kasprzyk

źródło: partyzant54.futbolowo.pl