2016-07-17 10:04:03

sparing: Orzeł Przeworsk - Start Pruchnik 1-2

Start Pruchnik pokonał Orzeł Przeworsk w meczu sparingowm dwóch drużyn występujących w 4 lidze podkarpackiej.

W starciu beniaminka ze spadkowiczem lepszy okazał się beniaminek. Start Pruchnik wygrał z Orłem w Przeworsku 2-1. Wszystkie trzy gole padły przed przerwą.

Bramki dla Startu Pruchnik strzelili Jakub Wojtowicz oraz zawodnik testowany. Jedyny gol dla Orła Przeworsk padł po trafieniu nowego zawodnika klubu Mateusza Śwista.

W drugiej połowie doskonałej szansy na wyrównanie nie wykorzystali piłkarze Orła Przeworsk. Rzut karny zmarnował Patryk Broda.

Jak poinformował serwis internetowy orzelprzeworsk.futbolowo.pl w drużynie prowadzone przez Daniela Zielenkiewicza zabrakło Sylwestra Jarosza i Roberta Kurosza.

ORZEŁ PRZEWORSK - START PRUCHNIK 1-2 (1-2)

0-1 Jakub Wojtowicz (13)
0-2 Zawodnik testowany (34)
1-2 Mateusz Świst (42)

Orzeł Przeworsk: Flak - Broda, Tokarz, Kyć, Misiąg, Struś, Gurak, Boratyn, Świst, Pigan, Stępień oraz Kudła, Tworzydło, Duży, Syk.

Sędziował: Tomasz Dziedzic (Przeworsk).