2011-02-25 14:13:50

Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej (wiosna 2011)

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej. Zaczynamy 19 marca.
 
Dobrą informacją dla kibiców jest fakt, że w rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej nie będzie grania w środy. Dni te zarezerwowano na ewentualne nadrabianie zaległości.
 
Dokładne godziny wszystkich spotkań zostaną ustalone na spotkaniu podkarpackiego ZPN z przedstawicielami klubów w dniu 3 marca.
 
Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej (runda wiosenna 2010/2011):
 
Kolejka 16 - 19-20 marca
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna, 16:00
Partyzant Targowiska - Avia Świdnik
Stal Sanok - Izolator Boguchwała
Stal Mielec - Karpaty Krosno 20 marca, 14:00
Polonia Przemyśl - Olender Sól
Stal Poniatowa - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 17 - 26-27 marca
Stal Poniatowa - Unia Nowa Sarzyna
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl
Olender Sól - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Stal Mielec
Karpaty Krosno - Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna - Chełmianka Chełm

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia
Wisła Puławy - Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna - Górnik II Łęczna
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała, 16:00
Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno
Stal Mielec - Olender Sól
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl - Stal Poniatowa

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna
Stal Poniatowa - Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec
Olender Sól - Stal Sanok
Wisła Puławy - Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia
Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska - Olender Sól
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska
Stal Mielec - Stal Poniatowa
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Przemyśl

Kolejka 21 - 23 kwietnia
Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Stal Poniatowa - Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska - Partyzant Targowiska
Olender Sól - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Górnik II Łęczna
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja
Wisła Puławy - Górnik II Łęczna
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Olender Sól
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska, 16:00
Partyzant Targowiska - Stal Poniatowa
Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 23 - 7-8 maja
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska
Stal Poniatowa - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Olender Sól - Górnik II Łęczna
Wisła Puławy - Avia Świdnik
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała

Kolejka 24 - 14-15 maja
Wisła Puławy - Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Olender Sól
Górnik II Łęczna - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Stal Poniatowa
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl, 17:00
Partyzant Targowiska - Siarka Tarnobrzeg
Stal Sanok - Stal Mielec

Kolejka 25 - 21-22 maja
Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec - Partyzant Targowiska
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm
Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Olender Sól - Izolator Boguchwała
Wisła Puławy - Karpaty Krosno

Kolejka 26 - 28-29 maja
Wisła Puławy - Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno - Olender Sól
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Stal Poniatowa
Górnik II Łęczna - Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Mielec, 17:00
Partyzant Targowiska - Stal Sanok

Kolejka 27 - 4-5 czerwca
Partyzant Targowiska - Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - Górnik II Łęczna
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik
Stal Poniatowa - Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Olender Sól - Wisła Puławy

Kolejka 28 - 11-12 czerwca
Unia Nowa Sarzyna - Olender Sól
Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Stal Poniatowa
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Górnik II Łęczna - Stal Mielec
Chełmianka Chełm - Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Partyzant Targowiska, 17:00

Kolejka 29 - 18-19 czerwca
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna, 17:00
Partyzant Targowiska - Chełmianka Chełm
Stal Sanok - Górnik II Łęczna
Stal Mielec - Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Stal Poniatowa - Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska - Olender Sól

Kolejka 30 - 25-26 czerwca
Unia Nowa Sarzyna - Podlasie Biała Podlaska
Olender Sól - Stal Poniatowa
Wisła Puławy - Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg
Izolator Boguchwała - Stal Mielec
Avia Świdnik - Stal Sanok
Górnik II Łęczna - Partyzant Targowiska
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski
 
źródłó: Nowiny
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem