2016-07-13 18:42:58

sparing: Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1-3

Piłkarze Stali Mielec wygrali z Zagłębiem Sosnowiec w ostatnim sparingu przed startem sezonu 2016/2017. Mielczanie pokonali ligowego rywala 3-1.

Jako pierwsi z gola cieszyli się miejscowi. Prowadzenie Zagłębiu Sosnowiec już w 3. minucie spotkania dał Martin Pribula. Mielczanie odpowiedzieli trafieniel Sebastiana Zalepy i do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie gole padały już tylko dla Stali Mielec. Najpierw samobójczą bramkę zdobył Żarko Udovicić, a kwadrans później na 3-1 dla mielczan podwyższył Szymon Sobczak.

W barwach Stali Mielec pojawił jeden nowy zawodnik testowany.

Już w sobotę podopieczni Janusza Białka rozegrają mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 1-3 (1-1)

1-0 Martin Pribula (3)
1-1 Sebastian Zalepa (22)
1-2 Żarko Udovicić (63-samobójcza)
1-3 Szymon Sobczak

Zagłębie Sosnowiec: Wojciech Fabisiak - Arkadiusz Najemski (59. Marcin Sierczyński), Konrad Budek (59. Kamil Wiktorski), Igor Krzykowski (59. Krzysztof Markowski), Dawid Witkowski (59. Żarko Udovicić) - Jakub Wilk (59. Sławomir Musiolik), Łukasz Matusiak (59. Tomasz Nowak), Sebastian Dudek (33. Paweł Broniszewski), Patryk Mularczyk (59. Robert Bartczak), Martin Pribula (46. Konrad Handzlik) - Sebastian Musiolik (59. Tin Matić).

Stal Mielec: Marek Kozioł (46. Tomasz Libera) - Robert Sulewski (46. Tomasz Prejs), Sebastian Zalepa (46. Michał Bierzało), Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger (46. Adrian Liberacki) - Paweł Oziębło (42. Damian Bożek), Przemysław Lech (46. Piotr Marciniec), Jakub Żubrowski (73. Przemysław Lech), Sebastian Szczepański (46. Zawodnik testowany), Mateusz Cholewiak (46. Szymon Sobczak) - Sebastian Łętocha (46. Dorian Buczek).