http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-02-23 22:40:05

Trenerzy Podlasia Biała Podlaska podali się do dymisji

Szkoleniowcy Podlasia Biała Podlaska Dariusz Banaszuk i Miłosz Storto podali się do dymisji. Dziś Zarząd klubu przyjął rezygnacje.
 
Dariusz Banaszuk (I trener) i Miłosz Storto (II trener) podali się do dymisji. Dziś na specjalnie zwołanym posiedzeniu Zarząd Klubu przyjął rezygnację obu szkoleniowców. Decyzja trenera Banaszuka o złożeniu dymisji była spowodowana odmiennym pomysłem na prowadzenie drużyny.
 
Dariusz Banaszuk: W rozmowie z Panem Prezesem Januszem Danilukiem pojawiła się różnica zdań, co do zasad i wartości, na których mamy budować zespół. Uznałem, że rozbieżność jest zbyt duża i w tej sytuacji należy zakończyć współprace i złożyłem pisemną rezygnacje z prowadzenia zespołu.

Miłosz Storto: Przyszedłem z Dariuszem Banaszukiem do Podlasia i zaczęliśmy prace razem i trochę ona trwała, prawie dwa i pół roku. W takiej sytuacji, kiedy pierwszy trener podaje się do dymisji, ja jako drugi trener nie wyobrażam sobie innej decyzji w moim przypadku, niż dymisja. Dariusz Banaszuk zaproponował moją kandydaturę jako asystenta, którą przyjąłem i zdecydowałem się mu pomagać. Jego misja się kończy i uważam, że moja również.

Janusz Daniluk: W dniu dzisiejszym trenerzy Dariusz Banaszuk, wraz z Miłoszem Storto złożyli pisemną rezygnacje z funkcji szkoleniowców. Dzisiaj na posiedzeniu zarządu rezygnacje zostały przyjęte. Odejście trenerów związane jest z różnicą zdań na temat prowadzenia drużyny. Obaj szkoleniowcy nie zostawili zaoranej ziemi, drużyna awansowała do 3 ligi, a w ubiegłym sezonie zespół utrzymał się w trzeciej lidze. W tym sezonie zajmuje 6. miejsce i nie można im odmówić lojalności, zaangażowania  i charyzmy. Zostały również przeprowadzone rozmowy w trybie pilnym jeśli chodzi o następce. Jednak nie mogę jeszcze w tej chwili podać nazwiska.
 
Dzisiejszy trening na prośbę zarządu poprowadził drugi z asystentów byłego szkoleniowca 40-letni bramkarz  Dimitry Ekimow, wraz z Miłoszem Storto.
 
Zaplanowany na czwartek sparing z Orlętami Łuków zawodnicy Podlasia rozegrają pod przywództwem nowego trenera, którego nazwisko pozostaje nieznane.
 
źródło: podlasiebp.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem