2016-07-02 14:10:12

sparing: Izolator Boguchwała - Cosmos Nowotaniec 2-0

Izolator Boguchwała wygrał 2-0 z Cosmosem Nowotaniec w rozegranym dziś sparingu.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego obydwa gole strzelil przed przerwą. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się gracze testowani, których dzisiaj w barwach Izolatora Boguchwała było aż ośmiu (w tym dwóch Ukraińców).

W podstawowym składzie na murawę wyszli: Miłosz Lewandowski, Piotr Szkolnik i Konrad Cupryś - pozostali zawodnicy "Izolacji" to gracze testowani.

Po zmianie stron w barwach Izolatora Boguchwała zagrali głównie juniorzy, ale wynik meczu nie uległ już zmianie.

W drużynie Cosmosu Nowotaniec również pojawiło się kilku zawodników testowanych. Było wśród nich dwóch zawodników z Ukrainy.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - COSMOS NOWOTANIEC 2-0 (2-0)

1-0 Zawodnik testowany (20)
2-0 Zawodnik testowany (45)

Miłosz Lewandowski w pierwszej połowie nie miał zbyt wiele pracy... (fot. Kamil Gołąbek)