2011-02-23 21:35:42

sparing: Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 4-3

Trzecioligowy Izolator Boguchwała wygrał w sparingu z Górnikiem II Łęczna 4-3.

Piłkarze Izolatora Boguchwała przebywający na zgrupowaniu w Zamościu pokonali w sparingu rezerwy Górnika (Bogdanki) Łęczna.

Gracze Izolatora prowadzili do przerwy już trzema bramkami, ale w drugiej połowie było sporo emocji. Ostatecznie nasz zespół wygrał 4-3, a w samej końcówce karnego obronił Witold Kwaśny.

Z powodu drobnych kontuzji w składzie Izolatora zabrakło Rusina, Karwata, Wrony, Jarosza i Pawlusa.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - GÓRNIK II ŁĘCZNA 4-3 (3-0)
Bramki: Bereś 2, Płonka, Porada - Stachyra 2, Zuber.

IZOLATOR: I połowa: Paszek - Kopiec, Czopko (Woźniak), Szpond, Krzak - Bereś, Sierżęga, Skiba, Litun - Płonka, Porada. II połowa: Kwaśny - Kopiec (Worosz Bartek), Szpond, Guzior (Woźniak), Wiącek - Powierża, Cupryś, testowany zawodnik, Domin - Worosz Michał (Bereś), Płonka (Litun).

źródło: zksizolator.eu