2011-02-20 11:50:23

sparing: Cracovia (ME) - Karpaty Krosno 3-1

Trzecioligowe Karpaty Krosno przegrały w meczu sparingowym z drużyną Cracovii Kraków ME.

Piłkarze Karpat Krosno wyszli na prowadzenie już w 7. minucie po strzale Bartłomieja Buczka. Młodzi gracze Cracovii jednak szybko odrobili straty i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie.

Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Mecz odbył się w Krakowie.

CRACOVIA KRAKÓW (ME) - KARPATY KROSNO 3-1 (2-1)
Bramka dla Karpat: Buczek (7).

KARPATY: Korbecki – Śliwiński, Gonet, Łukaczyński, Włodarski – Zieliński (46. Sikorski), Chmielowski, Fydrych – Szymański, Buczek, Radulj.

źródło: karpatykrosno.net