2016-05-21 21:25:06

Pewna wygrana Stali Rzeszów nad Wólczanką Wólka Pełkińska

W 31. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpaciej, Stal Rzeszów nie miała problemów z pokonaniem na wyjeździe Wólczanki Wólka Pełkińska 3-0.

Stal Rzeszów jest w gazie! Zespół ze stolicy Podkarpacia wygrał dziesiąty mecz z rzędu w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej. W sobotę Stal z łatwością ograła Wólczankę.

Strzelanie w Wólce Pełkińskiej rozpoczęło się w 38. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Kacper Drelich. Niedługo potem, bo zaledwie trzy minuty, na 2-0 dla Stali podwyższył Łukasz Szczoczarz.

Wynik spotkania został ustalony w 76. minucie, pechowego gola samobójczego zaliczył Damian Misiło i Stal Rzeszów wygrała 3-0.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - STAL RZESZÓW 0-3 (0-2)

0-1 Drelich (38-karny)
0-2 Szczoczarz (41)
0-3 Misiło (76-samobójcza)