2016-05-16 19:35:14

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych. Remis Stali Rzeszów, wygrana Stali Mielec

Ze zgarnięcia trzech punktów cieszyli się w miniony weekend juniorzy młodsi Stali Mielec. Swój mecz zremisowali zawodnicy Stali Rzeszów.

Drużyna z Mielca wysoko pokonała na wyjeździe Wisłę Kraków. Mecz ustawiły dwie bramki, jakie nasz zespół zdobyła przed przerwą.

Wisłę napoczęli Dawid Szagała i Patryk Zygmunt. Szagała tuż po przerwie zdobył swoją drugą bramkę. W 50. minucie było już 0-4 dla Stali Mielec i Wisła mogła jedynie liczyć na honorowe trafienia.

Mecz rozegrano na bocznym boisku Wisły Kraków.

2-5 Patryk Plewka (80)

Stal Mielec: Kaczorowski - Kania, Mitoraj (70. Szot), Pierzchała (50. Płudowski), Małek, Zygmunt (60. Przybcień), Szagała, Dusiło, Sobczyk, Łazarz, Kużdżał.

Żółta kartka: Zygmunt.

Stal Rzeszów dobrze weszła w mecz z Koroną Kielce. Po nieco ponad 20 minutach gry, wynik otworzył Konrad Buć. Wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za faul na Krystianie Majce. Korona wyrówna również o rzucie karnym.

Stal naciskała, ale nie umiała zamienić swoich okazji na bramki. Najlepsze sytuacje zmarnowali Konrad Buć i Szymon Tomaszewski.

STAL RZESZÓW - KORONA KIELCE 1-1 (1-1)

1-0 Konrad Buć (21-karny)
1-1 Michał Rybus (34-karny)

Stal Rzeszów: Przewrocki - Tomaszewski, Darłak, Marcinek, Kuca (71. Czernysz), Szymański, Kozicki, Buć, Majka, Gabryel (41. Kanach), Wanat (63. Wołowiec).

Żółte kartki: Kozicki, Gabryel, Marcinek. Widzów: 100.

W najbliższej kolejce Stal Mielec zagra u siebie z Motorem Lublin. Juniorzy Stali Rzeszów zagrają na wyjeździe z Widokiem Lublin.