2016-05-15 18:04:36

Wyjazdowe zwycięstwo Piasta Tuczempy z Tomasovią Tomaszów Lubelski

Piast Tuczempy wygrał 2-0 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w meczu 30. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Zawodnicy Piasta Tuczempy wyszli na prowadzenie już w 7. minucie meczu po trafieniu Rafała Nogi. Do przerwy drużyna Marka Strawy wygrywała 1-0.

Wynik meczu na 2-0 dla gości ustalił niedługo po przerwie Ukrainiec Bohdan Karkovsky, który skutecznie egzekwował rzut karny.

Podkarpacki zespół od 64. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Kamila Kwaśnego, ale pomimo tego dowiózł korzystny rezultat do końca. Czyste konto bramkowe zachował Patryk Strawa.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - PIAST TUCZEMPY 0-2 (0-1)

0-1 Rafał Noga (7)
0-2 Bohdan Kakovsky (52-karny)

Czerwona kartka: Kamil Kwaśny (64, druga żółta)