2016-04-11 16:07:27

Zacięty mecz w Besku. Przełom przegrał ze Stalą Nowa Dęba

Stal Nowa Dęba nieznacznie pokonała Przełom Besko na terenie rywala. Goście zwyciężyli 3-2.

W pierwszej połowie spotkania to przyjezdni dyktowali warunki na boisku. Sposób rozgrywania akcji mógł się podobać. Pierwszy gol padł w 33. minucie po strzele Kamila Rębisza. Drugą bramkę strzelił chwilę przed przerwą Tomasz Diektiarenko.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części padła trzeci goli dla Stali Nowa Dęba. Jego autorem był Łukasz Milanowski.

Wysokie prowadzenie wyraźnie rozluźniło gości, co wykorzystali miejscowi. W 49. minucie jedną bramkę odrobił Daniel Niemczyk. Piłkarze Przełomu Besko cały czas atakowali i w końcówce przyniosło to efekty w postaci drugiego gola (ponownie Daniel Niemczyk).

Ostatecznie Przełom Besko  nie zdołał jednak doprowadzić do wyrównania. Konfrontacja zakończyła się wynikiem 3-2  dla piłkarzy z Nowej Dęby.

PRZEŁOM BESKO - STAL NOWA DĘBA 2-3 (0-2)

0-1 Kamil Rębisz (33)
0-2Tomasz Diektiarenko (44)
0-3 Łukasz Milanowski (47)
1-3 Daniel Niemczyk (49)
2-3 Daniel Niemczyk (87)

Przełom Besko: G. Kielar – Łącki, Pasternak, Lorenowicz, Kolanko, Oleniacz, Dobrzański (46. Fydryk), Niemczyk, K. Kijowski (67. S. Kijowski), K. Kielar, Kasperkowicz

Stal Nowa Dęba: Tomczyk - Karnat, Dudek, Wydro, T. Diektiarenko (68. Nowak), Głowacki, Milanowski, Sz. Serafin, Rębisz, K. Serafin (90. Durlak), Puzio

Sędziował: Godek Sebastian (Rzeszów). Żółte kartki: Kolanko, Kasperkowicz - Wydro, Głowacki