http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-12 18:01:31

Wojciech Fabianowski w Stali Rzeszów

Na dzisiejszym treningu Stali Rzeszów pojawił się występujący ostatnio w Sandecji Nowy Sącz Wojciech Fabianowski. Piłkarz jak i jego obecny klub ustalił juz warunki transferu.

- Już porozumieliśmy się zarówno z Sandecją oraz z samym Wojtkiem. Wszystkie potrzebne dokumenty zostały przefaksowane i pozostało nam jedynie złożyć na nich podpisy - powiedział prezes Sekcji Piłki Nożnej Stali Jacek Szczepaniak.

Fabianowski powinien być sporym wzmocnieniem rażąco nieskutecznej linii ataku biało-niebieskich. Napastnik ten w rzeszowskim klubie występował już w sezonie 2005-2006 oraz rundzie jesiennej kolejnych rozgrywek. W tym czasie zdobył 26 goli, a następnie odszedł do Kmity Zabierzów.

Wciąż toczą się rozmowy w sprawie pozyskania drugiego z napastników. - Mogę powiedzieć jedynie, że chodzi o zawodnika spoza Podkarpacia - mówi tajemniczo Szczepaniak.

Od niedzieli ze Stalą trenuje również piłkarz Tomasovii Tomaszów Lubelski Tomasz Ciećko. Ten środkowy pomocnik wraz ze wszystkimi piłkarzami wziął udział w testach szybkościowych.

- Można powiedzieć, że były jednymi z lepszych - mówi II trener Jacek Hus. - Tomek dostał zgodę ze swojego klubu na dwutygodniowe treningi z nami. Tyle czasu działacze mają na porozumienie się z Tomasovią w sprawie pozyskania tego zawodnika - dodał.

W dzisiejszych zajęciach wziął już udział wracający z przedłużonego urlopu Chukwuemeka. W piątek spodziewany jest natomiast powrót defensywnego pomocnika Sergesa Kiemy.

źródło: sportowetempo.pl


Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem