fot. facebook.com/mksblekitniropczyce / archiwum
W rozegranym na głównej płycie stadionu miejskiego w Ropczycach meczu kontrolnym Błękitni zaliczyli grę wewnętrzną ze swoimi juniorami.
W mieszanych składach pojawili się zarówno gracze seniorów, jak i juniorów.
Błękitni Ropczyce pierwotnie mieli grać z Chemikiem Pustków, ale rywal zrezygnował z tej gry kontrolnej.
Czwartoligowiec z Ropczyce w pierwszym meczu o punkty w tym roku powalczy w Nowej Dębie z miejscową Stalą. Już za tydzień.
Bramki: Ł. Kosiba 3, Kozioł 2, Sulisz, Starzyk - Przystaś 2.
Czytaj także
2026-06-13 20:52
Wisłok wygrał z Błękitnymi. Teraz czeka na baraże Izolatora
2026-06-12 15:34
DZISIEJSZE MECZE NA ŻYWO: piłka nożna i żużel (12 czerwca)
2017-02-04 18:02
Dziewięć goli w sparingu Siarki Tarnobrzeg z Puszczą Niepołomice
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.









_1776713266.png)















































