2016-03-12 12:38:19

sparing: Wólczanka Wólka Pełkińska - Izolator Boguchwała 0-0

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała z Izolatorem Boguchwała 0-0 w ostatnim przed ligą meczu sparingowym.

Dla obydwu zespołów był to ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek rundy wiosennek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Izolatora Boguchwała mieli w drugiej połowie doskonałą okazję na gola, ale Bartosz Karwat nie wykorzystał rzutu karnego. Trafił w poprzeczkę.

Już za tydzień Wólczka Wólka Pełkińska zagra w Przeworsku z Orłem, a Izolatora Boguchwała jedzie do Rzeszowa na pojedynek z tamtejszą Resovią.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0-0

1 polowa ogromna przewaga wolki .kilka naprawde dobrych sytuacji i dobra gra srodka pola . 2 polowa wymieniony sklad w 90% i gra wyrownana .

IzoFan 2016-03-12 14:16:11

No cóż nie było ciepło ale dawno nic "ligowego" nie było więc udałem się do tej Wólczanki i cóż .. w pierwszej połowie Nasi raczej nie mieli nic do powiedzenia, dobrze że po 1. połowie było 0:0 . 2. Połowa zrobiła się bardzo wyrównana i szkoda tego niestrzelonego karnego. ..