2016-03-08 19:28:41

Mateusz Świder trenuje z Rzemieślnikiem Pilzno

Mateusz Świder zanim trafił do LKS-u Skołoszów był zawodnikiem Izolatora Boguchwała. Teraz możne przenieść się do Pilzna.
Mateusz Świder zanim trafił do LKS-u Skołoszów był zawodnikiem Izolatora Boguchwała. Teraz możne przenieść się do Pilzna.
20-letni Mateusz Świder (ostatnio LKS Skołoszów) w rundzie wiosennej najprawdopodobniej będzie grał w Rzemieślniku Pilzno.
 
Mateusz Świder występuje na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. W tym oknie transferowym był testowany przez Wisłok Wiśniowa, Kolbuszowiankę, a ostatnio zawitał do Pilzna i najpewniej właśnie w tym klubie zagra w rundzie rewanżowej.
 
20-letni Matusz Świder szkolił się w grupach młodzieżowych Stali Rzeszów, następnie przeszedł do Izolatora Boguchwała, skąd został wypożyczony do LKS-u Skołoszów. Mocno interesował się nim Wisłok Wiśniowa, ale teraz jest bliżej Rzemieślnika Pilzno.

Czytaj także

Komentarze (8)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.