2016-02-27 16:05:21

sparing: GKS Katowice - Stal Mielec 2-1

Andreja Prokić (na zdjęciu z piłką) strzelił bramkę dla Stali Mielec, ale to nie wystarczyło do wygranej z pierwszoligowym GKS-em Katowice (fot. archiwum)
Pierwszoligowy GKS Katowice pokonał Stal Mielec w ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej.

Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się goście. Gola na 1-0 dla Stali Mielec strzelił Serb Andreja Prokić i to podkarpacki zespół prowadził do przerwy.

GKS Katowice odrobił straty w 51. minucie za sprawą Grzegorza Goncerza. Kilkanaście minut później gola na 2-1 dla pierwszoligowca zdobył Patryk Szymański.

GKS KATOWICE - STAL MIELEC 2-1 (0-1)

0-1 Anreja Prokić (13)
1-1 Grzegorz Goncerz (51)
2-1 Patryk Szymański (73)

GKS Katowice: Kuchta - Czerwiński, Kamiński, Praznovsky, Flis (72. Burkhardt), Bębenek, Leimonas (46. Pielorz), Duda (60. Wołkowicz), Iwan (72. Szołtys), Frańczak, Goncerz (71. Szymański)

Stal Mielec: Libera - Sulewski, Zalepa, Bierzało, Getinger, Cholewiak (46. Prejs), Lech (70. Radulj), Żubrowski, Nowak (81. Żegleń), Sobczak (72. Oziębło), Prokić (75. Łętocha)