2016-02-25 19:44:14

sparing: Cosmos Nowotaniec - Orzeł Lubla 6-3

Cosmos Nowotaniec w niebieskich strojach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Czwartoligowy Cosmos Nowotaniec pokonał Orła Lubla 6-3 w meczu sparingowym.

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec, dość niespodziewanie, przegrywali do przerwy 0-3. Gole dla Orła Lubla zdobyli Michał Majewski, Krzysztof Hendzel i Sławomir Majewski.

W drugiej połowie trafiał jednak już tylko czwartoligowiec. Po dwie bramki strzelili Ireneusz Zarzyka i Paweł Majka, a po jednym golu dorzucili Mateusz Rutyna i Paweł Sobota.

COSMOS NOWOTANIEC - ORZEŁ LUBLA 6-3 (0-3)

6-3 Paweł Majka

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Kozioł, Sobota, Osiniak, Majka, Zawodnik testowany, Rutyna, Pluskwik, Meier, Laskowski, Zarzyka oraz Zawodnik testowany, Kuzicki, Hirka