http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-02-05 18:10:45

sparing: Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 2-2

Piłkarze czwartoligowej Pogoni Leżajsk zremisowali w meczu sparingowym z Sokołem Nisko. Pojawili się nowi testowani gracze.
 
W meczu kontrolnym czwartoligowców (grano 3 razy po 30 minut) padły cztery gole, ale rozstrzygnięcia nie było. Dla Pogoni gole zdobyli Mateusz Piędel i Krzysztof Myćka.
 
W leżajskiej drużynie pojawili się także testowani gracze: Hansen Kumah-Doe z MKS Kańczuga i Bartłomiej Raba z JKS Jarosław. Z różnych przyczyn zabrakło Kurosza, Szmuca, Błotniego i Kowalczyka.
 
Z gry w Sokole zrezygnował natomiast Łukasz Laskowski (nadmiar obowiązków),  a do Górnovii Górno odszedł bramkarz Tomasz Osipa. Nowym bramkarzem Sokoła został wychowanek Tłoków Gorzyce Stanisław Wierzgacz (ostatnio Polonia Przemyśl).
 
SOKÓŁ NISKO - POGOŃ LEŻAJSK 2-2 (1-1, 0-0, 1-1)
Bramki: Szewc, Wójcik - Piędel, Myćka.
 
POGOŃ: K. Pietrycha - Klimek, Rogala, Padiasek, M. Pietrycha - Woś, Kumah-Doe, Bucior, Raba - Murawski, Piędel oraz Mazur, Myćka, Staroń, Sarzyński.
 
źródło: pogon-lezajsk.futbolowo.pl / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem