2016-02-20 13:09:37

sparing: Nadwiślan Góra - Karpaty Krosno 5-0

Piłkarze Karpat Krosno przegrali wysoko w meczu sparingowym z Nadwiślanem Góra. Drugoligowiec zwyciężył aż 5-0.

Podopieczni Czesława Owczarka już do przerwy dali sobie strzelić trzy gole. W drugiej połowie Nadwiślan Góra wpisał się na listę strzelców jeszcze dwukrotnie.

Nadwiślan mógł to spotkanie wygrać nawet wyżej, ale w 45. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Dawid Ogrocki.

- W spotkaniu tym w drużynie nie wystąpili kontuzjowani Paweł Jarząb, Andrij Nikanowicz i Jarosław Piątkowski oraz chory Mariusz Stępień - poinformowały Karpaty Krosno.

Kolejny mecz sparingowy piłkarze Karpat Krosno rozegrają w środę 24 lutego z Widzewem Łódź.

NADWIŚLAN GÓRA - KARPATY KROSNO 5-0 (3-0)

1-0 Kamil Bętkowski (17)
2-0 Bartłomiej Wasiluk (29)
3-0 Bartłomiej Wasiluk (45)
4-0 Kamil Bętkowski (73)
5-0 Kamil Bętkowski (79)

Nadwiślan Góra: Mieczkowski - Zawodnik testowany I, Kaszok, Zawodnik testowany II, M. Wójcik, Ogrocki, Vasenda, Wasiluk, Musiolik, Essam, Bętkowski oraz Błąkała, Korneta, Widuch, Piwowarczyk, Skrobol, Jarosz, Stefański

Karpaty Krosno: Lichoń - Krupa, Balul, Dąbek, Paszek, Wolański, Skiba, Szmobierski, Szkatuła, Cempa, Wojczuk oraz Siepierski, Fundakowski i Makowski