2011-02-05 13:55:44

sparing: Sandecja Nowy Sącz - Resovia 3-1

Pierwszoligowa Sanecja Nowy Sącz wygrała z Resovią Rzeszów 3-1 w meczu kontrolnym.
 
Występująca na boiskach drugiej ligi wschodniej Resovia nie sprostrała pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.
 
W barwach rzeszowskiej drużyny pojawili się testowani bramkarze: Estończyk (młodzieżowiec) i Białorusin, którzy pokazali się z dobrej stroni i w dalszym ciągu będą sprawdzani.
 
Pojawił się także inny testowany Białorusin, pomocnik - wypadł jednak słabo i zaraz po sparingu wrócił do swojego kraju.
 
Półtoraroczny kontrakt z klubem podpisał występujący na środku pomocy Słowak Petr Zahradnik (MFK Dolny Kubin). Spore szanse na angaż ma także Mateusz Góra z Janowianki Janów Lubelski, który zbiera pozytywne recenzje.
 
W Resovii nie zagra już Ukrainiec Lubomir Iwański, z którym klub rozwiązał umowę za porozumieniem stron. W sparingu z Sandecją nie zagrali chorzy Marcin Pontus i Dariusz Kantor oraz leczący drobny uraz Wiesław Kozubek.
 
 
SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 3-1 (3-0)
Bramki: Eismann (4), Gawęcki (7), Kowalczyk (16) - Nikanowicz (69).
 
SANDECJA: Różalski (46. Kozioł) -  Makuch (46. Fechner), Fröhlich,  Zbozień, Woźniak (46. Borovićanin) - Janič (46 Cebula), Berliński (46. Trochim), Gawęcki, Eismann (60. Szeliga) - Chmiest (46. Čurgali), Kowalczyk (46. Aleksander). 
 
źródło: 90minut.pl / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem