2011-02-05 13:30:19

sparing: Izolator Boguchwała - CCC Dąbrówki 0-3

Piłkarze Izolatora Boguchwała przegrali w meczu sparingowym z występującym w rzeszowskiej klasie okręgowej CCC Dąbrówki.
 
Piłkarze Izolatora podzielili się na dwie drużyny. Pierwsza rozegrała sparing z CCC Dąbrówki, druga pojechała do Dachnowa, gdzie o 12 tego samego dnia rywalizowała z Polonią Przemyśl.
 
Drużyna złożona głównie z młodych graczy Izolatora i kilku zawodników testowanych poradziła sobie słabo przegrywając z piątoligowcem 0-3.
 
W barwach trzecioligowca kolejny raz zagrał 25-letni Ukrainiec Nazar Litur, który jest nowym zawodnikiem klubu (podpisał kontrakt na półtora roku). Litun jest wychowankiem Karpat Lwów. W Polsce występował w Spartakusie Szarowola, Tomasovii, Stali Kraśnik, Wiśle Puławy, jesienią zaś w MKS Kańczuga.
 
Kibice z Dąbrówek wiosną nie zobaczą w akcji Sebastiana Rząsy, który zmaga się z poważną kontuzją. W okresie przygotowawczym nie uczestniczy też Paweł Dąbek, który jest strażakiem i przebywa w Bydgoszczy na kursie podoficerskim.
 
IZOLATOR BOGUCHWAŁA - CCC DĄBRÓWKI 0-3 (0-1)
Bramki: Styka 2, Wróbel.

IZOLATOR: Paszek - Kępa (45. B. Bartosz), Guzior (45. Buczek), Woźniak, Kopiec - Litun, testowany zawodnik (45. Bojda), Sierżęga, Karwat - M. Worosz, testowany zawodnik.
 
źródło: zksizolator.eu / Nowiny
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem