Najbliższe mecze - III liga lubelsko - podkarpacka

Zobacz też: Terminarze i wyniki Statystyki

III liga lubelsko - podkarpacka 17 kwietnia
koniec Lewart Lubartów 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 JKS Jarosław
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Piast Tuczempy
III liga lubelsko - podkarpacka 20 kwietnia
koniec AMSPN Hetman Zamość 0 - 1 Motor Lublin
koniec Sokół Sieniawa 1 - 2 Karpaty Krosno
koniec Stal Rzeszów 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
koniec Orzeł Przeworsk 1 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
koniec Avia Świdnik 2 - 2 Chełmianka Chełm
koniec Piast Tuczempy 0 - 1 Polonia Przemyśl
koniec Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Resovia
koniec JKS Jarosław 3 - 0 Izolator Boguchwała
koniec Lublinianka Lublin 1 - 0 Lewart Lubartów
III liga lubelsko - podkarpacka 23 kwietnia
koniec Polonia Przemyśl 2 - 0 Orzeł Przeworsk
koniec Izolator Boguchwała 1 - 4 Stal Rzeszów
koniec Resovia 1 - 0 Lublinianka Lublin
koniec Motor Lublin 4 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
III liga lubelsko - podkarpacka 24 kwietnia
koniec Karpaty Krosno 3 - 0 AMSPN Hetman Zamość
koniec Lewart Lubartów 0 - 1 Piast Tuczempy
koniec Chełmianka Chełm 2 - 3 JKS Jarosław
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik
koniec Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 4 Sokół Sieniawa
III liga lubelsko - podkarpacka 27 kwietnia
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
III liga lubelsko - podkarpacka 29 kwietnia
koniec Piast Tuczempy 1 - 2 Resovia
III liga lubelsko - podkarpacka 30 kwietnia
koniec Orzeł Przeworsk 0 - 3 Lewart Lubartów
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Chełmianka Chełm
koniec Stal Rzeszów 1 - 0 JKS Jarosław
koniec Avia Świdnik 2 - 0 Polonia Przemyśl
koniec Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Karpaty Krosno
koniec AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
koniec Sokół Sieniawa 4 - 1 Izolator Boguchwała
koniec Lublinianka Lublin 0 - 3 Motor Lublin
III liga lubelsko - podkarpacka 3 maja
16:00 Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
16:30 Izolator Boguchwała ? - ? AMSPN Hetman Zamość
17:00 JKS Jarosław ? - ? Sokół Sieniawa
17:00 Karpaty Krosno ? - ? Lublinianka Lublin
17:00 Resovia ? - ? Orzeł Przeworsk
17:00 Lewart Lubartów ? - ? Avia Świdnik
17:00 Polonia Przemyśl ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
17:30 Chełmianka Chełm ? - ? Stal Rzeszów
19:00 Motor Lublin ? - ? Piast Tuczempy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem