Tabela: Rzeszów > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strug Tyczyn | 25 | 59 | 18 | 5 | 2 | 74 | 28 | 46 | |
2 | Błażowianka Błażowa | 25 | 58 | 18 | 4 | 3 | 50 | 17 | 33 | |
3 | Włókniarz Rakszawa | 25 | 48 | 15 | 3 | 7 | 61 | 31 | 30 | |
4 | LKS Jasionka | 25 | 47 | 14 | 5 | 6 | 60 | 30 | 30 | |
5 | KS Zaczernie | 25 | 46 | 15 | 1 | 9 | 69 | 44 | 25 | |
6 | Sokół Sokołów Małopolski | 25 | 46 | 14 | 4 | 7 | 59 | 47 | 12 | |
7 | Błękit Żołynia | 25 | 43 | 13 | 4 | 8 | 42 | 38 | 4 | |
8 | Iskra Zgłobień | 24 | 39 | 12 | 3 | 9 | 64 | 43 | 21 | |
9 | Sawa Sonina | 25 | 36 | 11 | 3 | 11 | 47 | 49 | -2 | |
10 | Strumyk Malawa | 25 | 31 | 10 | 1 | 14 | 44 | 52 | -8 | |
11 | LKS Trzebownisko | 25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 36 | 38 | -2 | |
12 | Jedność Niechobrz | 24 | 28 | 9 | 1 | 14 | 33 | 52 | -19 | |
13 | KS Dąbrówki | 25 | 24 | 7 | 3 | 15 | 28 | 64 | -36 | |
14 | KS Przybyszówka Rzeszów | 25 | 19 | 6 | 1 | 18 | 40 | 64 | -24 | |
15 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 25 | 13 | 4 | 1 | 20 | 19 | 61 | -42 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 25 | 6 | 1 | 3 | 21 | 23 | 91 | -68 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Rzeszów > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KS Zaczernie | 1 - 4 | Iskra Zgłobień | |
Strug Tyczyn | 3 - 2 | Sawa Sonina | |
Sokół Sokołów Małopolski | 2 - 1 | LKS Trzebownisko | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 1 - 2 | Jedność Niechobrz | |
Leśna Wólka Podleśna | 1 - 4 | Włókniarz Rakszawa | |
KS Dąbrówki | 3 - 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 1 | Błękit Żołynia | |
LKS Jasionka | 2 - 3 | Strumyk Malawa |
2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Włókniarz Rakszawa | 3 - 4 | Strug Tyczyn | |
Iskra Zgłobień | 2 - 0 | LKS Jasionka | |
LKS Trzebownisko | 2 - 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Jedność Niechobrz | 3 - 2 | KS Zaczernie | |
Błękit Żołynia | 1 - 0 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Strumyk Malawa | 1 - 2 | Leśna Wólka Podleśna | |
Sawa Sonina | 2 - 4 | KS Dąbrówki | |
Sokół Sokołów Małopolski | 1 - 1 | Błażowianka Błażowa |
3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KS Przybyszówka Rzeszów | 1 - 4 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 0 | Iskra Zgłobień | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 2 | Sawa Sonina | |
KS Zaczernie | 3 - 1 | Błękit Żołynia | |
KS Dąbrówki | 0 - 4 | Włókniarz Rakszawa | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 0 | LKS Trzebownisko | |
Strug Tyczyn | 5 - 1 | Strumyk Malawa | |
Jedność Niechobrz | 1 - 4 | LKS Jasionka |
4. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Włókniarz Rakszawa | 2 - 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
LKS Trzebownisko | 5 - 0 | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 0 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Strumyk Malawa | 5 - 0 | KS Dąbrówki | |
Jedność Niechobrz | 2 - 1 | Leśna Wólka Podleśna | |
Sokół Sokołów Małopolski | 3 - 2 | KS Zaczernie | |
Błękit Żołynia | 2 - 2 | LKS Jasionka | |
Iskra Zgłobień | 2 - 2 | Strug Tyczyn |
5. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Strug Tyczyn | 4 - 1 | Jedność Niechobrz | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 4 | Strumyk Malawa | |
KS Dąbrówki | 0 - 10 | Iskra Zgłobień | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 4 - 1 | LKS Trzebownisko | |
LKS Jasionka | 1 - 2 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 5 | Błękit Żołynia | |
Sawa Sonina | 2 - 1 | Włókniarz Rakszawa | |
KS Zaczernie | 2 - 4 | Błażowianka Błażowa |
6. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
LKS Trzebownisko | 1 - 1 | Włókniarz Rakszawa | |
Jedność Niechobrz | 1 - 1 | KS Dąbrówki | |
Iskra Zgłobień | 7 - 0 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Błękit Żołynia | 0 - 2 | Strug Tyczyn | |
Strumyk Malawa | 2 - 2 | Sawa Sonina | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 1 - 2 | KS Zaczernie | |
Sokół Sokołów Małopolski | 4 - 2 | Leśna Wólka Podleśna | |
Błażowianka Błażowa | 0 - 0 | LKS Jasionka |
7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
KS Dąbrówki | 0 - 3 | Błękit Żołynia | |
KS Zaczernie | 0 - 3 | LKS Trzebownisko | |
Włókniarz Rakszawa | 4 - 1 | Strumyk Malawa | |
LKS Jasionka | 2 - 1 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Leśna Wólka Podleśna | 1 - 4 | Błażowianka Błażowa | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 1 | Jedność Niechobrz | |
Strug Tyczyn | 2 - 2 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Sawa Sonina | 1 - 2 | Iskra Zgłobień |
8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Błażowianka Błażowa | 2 - 2 | Strug Tyczyn | |
Błękit Żołynia | 0 - 2 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Jedność Niechobrz | 4 - 1 | Sawa Sonina | |
KS Zaczernie | 3 - 2 | LKS Jasionka | |
LKS Trzebownisko | 1 - 0 | Strumyk Malawa | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 7 - 0 | Leśna Wólka Podleśna | |
Iskra Zgłobień | 3 - 2 | Włókniarz Rakszawa | |
Sokół Sokołów Małopolski | 2 - 0 | KS Dąbrówki |
9. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Strug Tyczyn | 8 - 2 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
KS Dąbrówki | 0 - 2 | Błażowianka Błażowa | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 3 - 2 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Strumyk Malawa | 4 - 2 | Iskra Zgłobień | |
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 3 | KS Zaczernie | |
LKS Jasionka | 3 - 2 | LKS Trzebownisko | |
Sawa Sonina | 1 - 2 | Błękit Żołynia | |
Włókniarz Rakszawa | 1 - 0 | Jedność Niechobrz |
10. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Jedność Niechobrz | 1 - 0 | Strumyk Malawa | |
Błękit Żołynia | 0 - 6 | Włókniarz Rakszawa | |
KS Zaczernie | 0 - 2 | Strug Tyczyn | |
LKS Trzebownisko | 2 - 2 | Iskra Zgłobień | |
Sokół Sokołów Małopolski | 2 - 2 | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 0 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 2 - 4 | KS Dąbrówki | |
LKS Jasionka | 4 - 0 | Leśna Wólka Podleśna |
11. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Strug Tyczyn | 1 - 2 | LKS Jasionka | |
KS Dąbrówki | 1 - 4 | KS Zaczernie | |
Sawa Sonina | 1 - 2 | Błażowianka Błażowa | |
Włókniarz Rakszawa | 3 - 0 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Iskra Zgłobień | ? - ? | Jedność Niechobrz | |
Strumyk Malawa | 1 - 2 | Błękit Żołynia | |
Leśna Wólka Podleśna | 2 - 2 | LKS Trzebownisko | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 1 | KS Przybyszówka Rzeszów |
12. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 5 | Strug Tyczyn | |
Błękit Żołynia | 0 - 1 | Iskra Zgłobień | |
KS Zaczernie | 5 - 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 2 - 1 | Sawa Sonina | |
LKS Jasionka | 0 - 1 | KS Dąbrówki | |
LKS Trzebownisko | 3 - 2 | Jedność Niechobrz | |
Sokół Sokołów Małopolski | 3 - 1 | Strumyk Malawa | |
Błażowianka Błażowa | 3 - 1 | Włókniarz Rakszawa |
13. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Włókniarz Rakszawa | 3 - 2 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Jedność Niechobrz | 0 - 1 | Błękit Żołynia | |
Strug Tyczyn | 3 - 1 | LKS Trzebownisko | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 3 | LKS Jasionka | |
Sawa Sonina | 1 - 5 | KS Zaczernie | |
Iskra Zgłobień | 3 - 6 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Strumyk Malawa | 2 - 3 | Błażowianka Błażowa | |
KS Dąbrówki | 1 - 0 | Leśna Wólka Podleśna |
14. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
KS Przybyszówka Rzeszów | 1 - 2 | Strumyk Malawa | |
KS Zaczernie | 1 - 2 | Włókniarz Rakszawa | |
LKS Jasionka | 4 - 3 | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 0 | Iskra Zgłobień | |
LKS Trzebownisko | 2 - 3 | Błękit Żołynia | |
Sokół Sokołów Małopolski | 2 - 0 | Jedność Niechobrz | |
Strug Tyczyn | 4 - 1 | KS Dąbrówki | |
Leśna Wólka Podleśna | 1 - 2 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
15. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 18/19 listopada | ||
---|---|---|---|
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 4 | Strug Tyczyn | |
KS Zaczernie | 8 - 3 | Strumyk Malawa | |
Włókniarz Rakszawa | 1 - 3 | LKS Jasionka | |
Iskra Zgłobień | 4 - 0 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Jedność Niechobrz | 1 - 4 | Błażowianka Błażowa | |
Błękit Żołynia | 3 - 6 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Sawa Sonina | 5 - 1 | Leśna Wólka Podleśna | |
KS Dąbrówki | 0 - 3 | LKS Trzebownisko |
16. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
Włókniarz Rakszawa | 5 - 0 | Leśna Wólka Podleśna | |
Jedność Niechobrz | 1 - 0 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Błękit Żołynia | 2 - 1 | Błażowianka Błażowa | |
LKS Trzebownisko | 2 - 1 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Sawa Sonina | 2 - 2 | Strug Tyczyn | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 3 | KS Dąbrówki | |
Iskra Zgłobień | 2 - 4 | KS Zaczernie | |
Strumyk Malawa | 0 - 3 | LKS Jasionka |
17. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 3 | LKS Trzebownisko | |
KS Dąbrówki | 1 - 2 | Sawa Sonina | |
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 2 | Strumyk Malawa | |
Błażowianka Błażowa | 0 - 1 | Sokół Sokołów Małopolski | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 3 - 4 | Błękit Żołynia | |
LKS Jasionka | 3 - 2 | Iskra Zgłobień | |
KS Zaczernie | 2 - 0 | Jedność Niechobrz | |
Strug Tyczyn | 3 - 1 | Włókniarz Rakszawa |
18. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Błękit Żołynia | 2 - 1 | KS Zaczernie | |
Iskra Zgłobień | 6 - 2 | Leśna Wólka Podleśna | |
Włókniarz Rakszawa | 1 - 1 | KS Dąbrówki | |
Sokół Sokołów Małopolski | 3 - 1 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
LKS Trzebownisko | 0 - 0 | Błażowianka Błażowa | |
Strumyk Malawa | 1 - 4 | Strug Tyczyn | |
Sawa Sonina | 2 - 0 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
LKS Jasionka | 5 - 0 | Jedność Niechobrz |
19. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
KS Dąbrówki | 0 - 1 | Strumyk Malawa | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 3 | Włókniarz Rakszawa | |
KS Zaczernie | 5 - 3 | Sokół Sokołów Małopolski | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 0 - 3 | Błażowianka Błażowa | |
Sawa Sonina | 2 - 0 | LKS Trzebownisko | |
Strug Tyczyn | 3 - 2 | Iskra Zgłobień | |
Leśna Wólka Podleśna | 3 - 7 | Jedność Niechobrz | |
LKS Jasionka | 2 - 2 | Błękit Żołynia |
20. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Włókniarz Rakszawa | 2 - 0 | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | 2 - 0 | KS Zaczernie | |
Jedność Niechobrz | 0 - 3 | Strug Tyczyn | |
LKS Trzebownisko | 1 - 2 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Błękit Żołynia | 3 - 0 | Leśna Wólka Podleśna | |
Iskra Zgłobień | 4 - 2 | KS Dąbrówki | |
Strumyk Malawa | 2 - 0 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Sokół Sokołów Małopolski | 0 - 4 | LKS Jasionka |
21. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Włókniarz Rakszawa | 0 - 0 | LKS Trzebownisko | |
KS Dąbrówki | 2 - 1 | Jedność Niechobrz | |
Strug Tyczyn | 0 - 0 | Błękit Żołynia | |
KS Zaczernie | 4 - 1 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
LKS Jasionka | 0 - 2 | Błażowianka Błażowa | |
Leśna Wólka Podleśna | 3 - 3 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 3 | Iskra Zgłobień | |
Sawa Sonina | 2 - 1 | Strumyk Malawa |
22. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Jedność Niechobrz | 1 - 2 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
LKS Trzebownisko | 0 - 3 | KS Zaczernie | |
Błękit Żołynia | 1 - 1 | KS Dąbrówki | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 0 - 5 | LKS Jasionka | |
Iskra Zgłobień | 1 - 2 | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | 1 - 0 | Leśna Wólka Podleśna | |
Strumyk Malawa | 2 - 3 | Włókniarz Rakszawa | |
Sokół Sokołów Małopolski | 0 - 4 | Strug Tyczyn |
23. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Sawa Sonina | 5 - 0 | Jedność Niechobrz | |
KS Dąbrówki | 1 - 4 | Sokół Sokołów Małopolski | |
Włókniarz Rakszawa | 4 - 0 | Iskra Zgłobień | |
LKS Jasionka | 1 - 1 | KS Zaczernie | |
Leśna Wólka Podleśna | 3 - 4 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Strumyk Malawa | 3 - 0 | LKS Trzebownisko | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 1 | Błękit Żołynia | |
Strug Tyczyn | 1 - 0 | Błażowianka Błażowa |
24. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
KS Zaczernie | 6 - 1 | Leśna Wólka Podleśna | |
KS Przybyszówka Rzeszów | 1 - 2 | Strug Tyczyn | |
Iskra Zgłobień | 0 - 1 | Strumyk Malawa | |
Jedność Niechobrz | 0 - 4 | Włókniarz Rakszawa | |
Błękit Żołynia | 1 - 2 | Sawa Sonina | |
LKS Trzebownisko | 0 - 0 | LKS Jasionka | |
Sokół Sokołów Małopolski | 2 - 0 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Błażowianka Błażowa | 4 - 0 | KS Dąbrówki |
25. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Leśna Wólka Podleśna | 0 - 5 | LKS Jasionka | |
Włókniarz Rakszawa | 0 - 2 | Błękit Żołynia | |
Strug Tyczyn | 1 - 2 | KS Zaczernie | |
KS Dąbrówki | 1 - 3 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 1 - 2 | Błażowianka Błażowa | |
Iskra Zgłobień | 2 - 1 | LKS Trzebownisko | |
Strumyk Malawa | 1 - 4 | Jedność Niechobrz | |
Sawa Sonina | 2 - 1 | Sokół Sokołów Małopolski |
26. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Błękit Żołynia | ? - ? | Strumyk Malawa | |
LKS Trzebownisko | ? - ? | Leśna Wólka Podleśna | |
KS Zaczernie | ? - ? | KS Dąbrówki | |
KS Przybyszówka Rzeszów | ? - ? | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
LKS Jasionka | ? - ? | Strug Tyczyn | |
Błażowianka Błażowa | ? - ? | Sawa Sonina | |
Iskra Zgłobień | ? - ? | Jedność Niechobrz | |
Sokół Sokołów Małopolski | ? - ? | Włókniarz Rakszawa |
27. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 29 maja | ||
---|---|---|---|
Jedność Niechobrz | ? - ? | LKS Trzebownisko | |
Iskra Zgłobień | ? - ? | Błękit Żołynia | |
Strumyk Malawa | ? - ? | Sokół Sokołów Małopolski | |
Włókniarz Rakszawa | ? - ? | Błażowianka Błażowa | |
Sawa Sonina | ? - ? | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | ? - ? | KS Zaczernie | |
KS Dąbrówki | ? - ? | LKS Jasionka | |
Strug Tyczyn | ? - ? | Leśna Wólka Podleśna |
28. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Strumyk Malawa | ? - ? | Błażowianka Błażowa | |
LKS Trzebownisko | ? - ? | Strug Tyczyn | |
Leśna Wólka Podleśna | ? - ? | KS Dąbrówki | |
LKS Jasionka | ? - ? | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
KS Zaczernie | ? - ? | Sawa Sonina | |
KS Przybyszówka Rzeszów | ? - ? | Włókniarz Rakszawa | |
Sokół Sokołów Małopolski | ? - ? | Iskra Zgłobień | |
Błękit Żołynia | ? - ? | Jedność Niechobrz |
29. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Błękit Żołynia | ? - ? | LKS Trzebownisko | |
Jedność Niechobrz | ? - ? | Sokół Sokołów Małopolski | |
Iskra Zgłobień | ? - ? | Błażowianka Błażowa | |
Strumyk Malawa | ? - ? | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Włókniarz Rakszawa | ? - ? | KS Zaczernie | |
Sawa Sonina | ? - ? | LKS Jasionka | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | ? - ? | Leśna Wólka Podleśna | |
KS Dąbrówki | ? - ? | Strug Tyczyn |
30. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Strumyk Malawa | ? - ? | KS Zaczernie | |
LKS Trzebownisko | ? - ? | KS Dąbrówki | |
Strug Tyczyn | ? - ? | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Leśna Wólka Podleśna | ? - ? | Sawa Sonina | |
LKS Jasionka | ? - ? | Włókniarz Rakszawa | |
KS Przybyszówka Rzeszów | ? - ? | Iskra Zgłobień | |
Błażowianka Błażowa | ? - ? | Jedność Niechobrz | |
Sokół Sokołów Małopolski | ? - ? | Błękit Żołynia |