2015-10-03 20:16:05

Przełamanie Kolbuszowianki. Rzemieślnik Pilzno bez punktów na wyjeździe

Kolbuszowianka (czarne stroje) wygrała z Rzemieślnikiem Pilzno 1-0 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Kolbuszowianki pokonali zespół Rzemieślnika Pilzno w meczu 10. kolejki 4 ligi podkarpackiej przełamują tym samym passę trzech przegranych z rzędu.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando graczy Kolbuszowianki, którzy przypieczętowal lepszą dyspozycję golem strzelonym w 21. minucie spotkania. Dokładne podanie od Briana Dziedzica wykorzystał Łukasz Korab ze spokojem pokonując bramkarza gości.

W drugiej połowie walka była zacięta i obydwie drużyny miały swoją okazję. Kolejne bramki jednak nie padły.

Na pięć minut przed końcem meczu czerwoną kartkę otrzymał Jakub Zaskalski i gracze Kolbuszowianki musieli ten pojedynek kończyć w dziesiątkę. Osłabienia gospodarzy nie wykorzystali zawodnicy Rzemieślnika Pilzno, którzy nie zdołali odwrócic losów spotkania.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-0 (0-0)

1-0 Korab (21)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Płoch, Franczyk, Mokrzycki, Skowron, Dziedzic (63. M. Micek), Szydło (46. B. Fryc), Guzior (46. Saj), Dziewit (71. Dec), Zaskalski, Korab (82. Nowak)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczynski - Pydych, Remut, Fryś, Pisarczyk, Florian, Leśniowski, Bańdur, Kłos, Maziarka, Wolański

Czerwona kartka: Zaskalski (85)