2010-12-08 11:12:36

Piłkarz JKS Jarosław strzelił dla Górnika Zabrze

Andrij Małek (JKS Jarosław) strzelił gola w wewnętrznej gierce ekstraklasowego Górnika Zabrze, w którym przebywa na testach.

Ukrainiec Andrij Małek z JKS Jarosław wpisał się na listę strzelców w wewnętrznym meczu kontrolnym Górnika Zabrze. Zawodnik rozegrał całe spotkanie w barwach "Żółtych" (przegrali z "Czerwonymi" 2-3) i trafił do siatki w 22. minucie.

W meczu zagrał także inny gracz JKS Jarosław Sebastian Pawlak, który na listę strzelców wprawdzie się nie wpisał, ale również rozegrał całe spotkanie.

Wewnętrzna gierka odbyła się na sztucznym boisku w Sosnowcu. Grano 65 minut (40 + 25). W meczu udział wzięli zarówno gracze Górnika Zabrze z pierwszej drużyny, jak i Młodej Ekstraklasy, a także gracze testowani.

GÓRNIK ZABRZE "CZERWONI" - GÓRNIK ZABRZE "ŻÓŁCI" 3-2 (1-2)
0-1 Sobczak (7), 1-1 Zahorski (19-karny), 1-2 Małek (22), 2-2 Wodecki (46), 3-2 Świątek (64)

Czerwoni: Stachowiak (41' Skorupski) - Bemben (54' Kiełtyka), Kopacz, Jop (50' Gancarczyk), Krzysztoporski (41' Leszczak) - Bonin (50' Krzysztoporski), Przybylski, Kwiek (54' Świątek), Wodecki - Zahorski (50' Sobczak), Zaremba.
Żółci: Adamek - Kiełtyka (41' Steuer), Danch, Pazdan (41' Curzydło), Pietrzak - Pawlak, Marciniak (41' Gancarczyk), Wodniok (50' Marciniak), Świątek (41' Kurzawa) - Małek, Sobczak (41' Chałas).

źródło: gornikzabrze.pl