2013-08-11 21:08:21

Polonia przegrała na inaugurację w Chełmie

Polonia Przemyśl przegrała w Chełmie z miejscową Chełmianką 0-2 na inaugurację nowego sezonu 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

Przemyślanie pierwszego gola stracili już w 16. minucie, a jego strzelcem był Piotr Wójcik.

Na 2-0 dla gospodarzy podwyższył po przerwie Mateusz Olszak ustalając ostatecznie wynik spotkania.

CHEŁMIANKA CHEŁM - POLONIA PRZEMYŚL 2-0 (1-0)
Bramki:
Wójcik (16), Olszak (60)

Chełmianka: Budzyński - Bodziak, Grzywna, Batata, Krzyżak, Tywoniuk, Wasiluk, Olszak (83. Fornal), Młynarski (56. Wróbel), Krakiewicz (73. Kobiałka), Wójcik

Polonia: Kuźma - Sywyj, Kuźniar, Jaroch, Gwóźdź - Janowski (61. Oborski), Wasylczuk (59. Delikat), K. Kazek, Pikłowski - Sedlaczek (46. Sokil 5), Terlecki (75. A. Kazek)

Sędziował: Mateusz Warzocha z Rzeszowa. Żółte kartki: Młynarski, Tywoniuk - Jaroch. Widzów: 700

źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl / Nowiny