2025-02-27 19:37:00

Marek Zub przed meczem z Wartą Poznań: Każdy kolejny przeciwnik jest mocniejszy od poprzedniego

Fot. Krzysztof Krupa/Stal Rzeszów
Fot. Krzysztof Krupa/Stal Rzeszów
W sobotnim pojedynku 22. kolejki Betclic 1. Ligi Stal Rzeszów zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań. Zobaczcie co na konferencji prasowej przed tym spotkaniem powiedział Marek Zub.  
 
- Zawsze w przypadku kolejnego meczu jakby dwie rzeczy są istotne. Po pierwsze to, jak my w ogóle chcemy grać, bez względu na przeciwnika. Jaka to jest drużyna, jak ja widzę tą drużynę grającą. A z drugiej strony zawsze jest ten aspekt przeciwnika, jakiejś analizy jego charakteru grania itd. I tak samo będzie w tym przypadku - rozpoczął opiekun Stali Rzeszów.

Marek Zub: Bardziej skupiamy się na tym żeby swoją jakość podnosić

Po komentarzu dotyczącego zwycięstwa nad Kotwicą Kołobrzeg, trener "Biało-niebieskich" przeszedł do analizy i podejścia do kolejnego pojedynku.
 
- Podchodząc do kolejnego przeciwnika zakładamy, że każdy kolejny nasz przeciwnik, mimo, że mamy analizę, tak jak powtarzam, jest lepszy i mocniejszy od tego poprzedniego. I to jest w zasadzie bazowa analiza kolejnego przeciwnika. Że będzie mocniejszy niż poprzedni i na to trzeba być przygotowanym.

Marek Zub: Przewiduję co tydzień zmiany w "11"

- Także tak samo będzie i w tym tygodniu. Zmiany w stosunku do ostatniego meczu- na dzisiaj powiem, że można się ich spodziewać. A czy będą to powiem szczerze, że sam jeszcze nie wiem. Mamy jeszcze 2-3 treningi do wyjazdu. Jesteśmy w fazie przygotowania całej grupy. Natomiast decyzje personalne w kierunku meczu i składu meczowego najczęściej na 2-3 dni przed meczem zapadają.

O Warcie Poznań:

Pytany o nazwiska w zespole najbliższego rywala, szkoleniowiec rzeszowian przyznał, że- zawsze zdecydowanie wartościowszy dla mnie jest układ zespołowy. A nie układ związany z nazwiskami i jakimiś tam CV zawodników. Taka jest drużyna, taki jest wymiar klubu na ten moment. 

"Patrzymy cały czas tam do góry, na tą szóstkę, tam chcemy władować się jak najszybciej"

Na pytanie Łukasza Szczepanika z redakcji "Super Nowości" o miejsce dające udział w barażach, opiekun rzeszowskiej drużyny odpowiedział- Kolejny mecz jest dla nas tylko temu okazją. Natomiast mecz z Kotwicą to już historia, teraz Warta na tapecie dająca szansę. Po pierwsze na trzy punkty jak zawsze, a po drugie już dawno oczekiwane zwycięstwo na wyjeździe (...) zwycięstwa na wyjazdach są też kluczowe. Trzeba łapać punkty na wyjazdach czy łapać punkty w jakichś tam krótkich bądź dłuższych seriach. To przed nami, ale najpierw Warta.
 
W dalszej części konferencji Marek Zub rozmawiał z Tomaszem Ryznerem z "Nowin" o  Dominiku Gujdzie i pracy jaką wykonuje Benedykt Piotrowski. Na zakończenie trener ustosunkował się do pytań kibiców odnośnie skuteczności z rzutów karnych i tego, co do jego zespołu wnosi Haris Duljević.
 
Całość możecie zobaczyć tutaj: 
 
YouTube Thumbnail

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie Kod captcha =

Łod zawsze nas nie było 2025-02-27 20:55:22

Wszyscy w niedzielę na Sosnowiec. Będzie darmowy autobus. Będzie darmowa herbata i pączki

Do łod zawsze nas nie było 2025-02-28 23:17:19

Po co to piszesz przecież resovia nie gra już z Sonowcem bo gra dopiero w 2 lidze to Duma Rzeszowa Stal gra z Sosnowcem w niedzielę no bo wiadomo że za darmo to od razu z rejsovią się kojarzy coś ci się poj...ło.

Błażowa chams 2025-03-01 08:57:25

Łod zawsze tuteeeej byleeeeem. Czekaj, czekaj tzn od kiedy? Bo ja łod kiedy stary ma karnety z roboty.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij