

fot: Czarni Połaniec
Marcin Szaniawski został przesunięty do seniorskiego zespołu Czarnych Połaniec. To utalentowany 15-letni golkiper.
- Marcin to perspektywiczny bramkarz, który w ostatnim czasie bardzo mocno się rozwinął w grupach młodzieżowych Czarnych Połaniec. Czego efektem jest włączenie go w tak bardzo młodym wieku do seniorskiej piłki - czytamy w klubowym komunikacie.
Czarni Połaniec już w najbliższą niedzielę rozpoczną wiosenne zmagania w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Sebastiana Ryguły zmierzą się na własnym terenie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
kibic 2025-02-27 14:38:26
Jezu a co on ma na głowie.
Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.