2025-02-07 16:53:32

Filip Mikrut z nowym kontraktem w Resovii

Filip Mikrut z nowym kontraktem w Resovii (fot. Resovia)
Filip Mikrut z nowym kontraktem w Resovii (fot. Resovia)
Filip Mikrut związał się z Resovią nowym kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2026 z opcją przedłużenia o kolejny rok. 
 
Filip Mikrut będzie kontynuował swoją piłkarską karierę w Resovii. Nowa umowa napastnika będzie obowiązywać od 1 lipca 2025 roku do czerwca 2026, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. 
 
21-latek jest wychowankiem "Pasiaków" i od początku swojej piłkarskiej przygody nieprzerwanie związany był z rzeszowskim klubem. W bieżącej kampanii wystąpił w 13 ligowych meczach i zdobył dwie bramki. 
 
Przed startem drugiej części sezonu w Resovii trwają spore zmiany kadrowe. Do zespołu Piotra Kołca dołączyło już ośmiu nowych zawodników. Aktualnie rzeszowianie plasują się na 9. lokacie z dorobkiem 24 punktów. 
 

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
Czytaj następny news zamknij