2024-10-19 17:33:22

Siarka Tarnobrzeg pokonała Star Starachowice w 13. kolejce 3 ligi gr. IV
Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Star Starachowice 3-0 w meczu 13. kolejki 3 ligi gr. IV. Zobaczcie najciekawsze fragmenty z tego spotkania.

Siarka Tarnobrzeg wróciła do ligowych zmagań i pokonała Star Starachowice 3-0.

W pierwszej połowie obie drużyny miały okazje, ale brakowało skuteczności i zakończyła się ona bezbramkowym remisem.  Siarka lepiej rozpoczęła drugą część meczu – w 49. minucie Giorgi Ivaniadze dał gościom prowadzenie, a chwilę później Krystian Bracik podwyższył na 2-0.

Star miał szansę na odpowiedź, ale strzał Adriana Szynki zatrzymał się na poprzeczce. W 77. minucie Kamil Ogorzały dobił rzut karny egzekwowany przez Szymona Kalińca i ustalił wynik meczy na 3-0. Siarka odniosła dziewiąte zwycięstwo w sezonie

0-1 Giorgi Ivaniadze (49)
0-2 Krystian Bracik (52)
0-3 Kamil Ogorzały (79)

Star Starachowice: Miazek - Stefański, Kasperowicz, Jagiełło, Boniecki, Adamiak, Szynka, Puton (81. Mikos), Maszka (50. Lipka), Kawecki, Stanisławski (50. Śliwiński)

Siarka Tarnobrzeg: Białka - Bracik, Ivaniadze (72. Mróz), D. Lisowski (83. Siedlecki), Prusiński, Ogorzały (80. Francois), Czajkowski, Kaliniec (83. Jodłowski), Woś, P. Lisowski (72.Feret), Misztal

Żółte kartki: Puton, Szynka - Kantor (trener)